04433464813
گونش صنعت

قوانین و مقررات

قوانین عمومی سایت

 کلیه اصول و رویه‏‌های گونش صنعت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک است  در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های گونش صنعت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

اکثر قطعات ارسالی ازشهر اورمیه وبعضا در مورد خاص از شهرتهران ارسال خواهند شد.

ارسال کالا وخدمات فقط از سه طریق :تی پاکس -پست پیشتاز-اتوبوس خواهند بود.

کلیه درخواستهای که سفارش ارسال آنها توسط مشتری فقط با تیپاکس بوده اگر زمان ثبت آن تا قبل از ساعت ۱۴عصر باشند در همون روز کاری ارسال خواهد شد(مگر در موردی که شهر مورد نظر فاقد تیپاکس باشد) که ارسال آن با پست پیشتاز یا اتوبوس برای روز کاری بعد ارسال خواهد شد.

مدت زمان تحویل قطعات درخواست شده توسط مشتریان گونش صنعت (بسته به شرایط شهرهای مختلف  از ۱ تا ۴ روز کاری خواهد بود.)

در صورتی که موجودی محصولی درگونش صنعت به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای گونش صنعت محفوظ است.ویا مشتری میتواندبجای قطعه به اتمام رسیده محصول دیگری جایگزین کند.

درصورت انصراف مشتری یا اتمام موجودی کالا مبلغ پرداخت شده طی ۱۲ الی ۲۴ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

امکان پرداخت در محل  وجود ندارد و لازم است پیش از ارسال، مبلغ  سفارش‌ها از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شود.

گونش صنعت همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید بلافاصله پس از تحویل سفارش به گونش صنعت اطلاع داده شود.

قوانین و مقررات ممکن هست به روز رسانی شود لذا قبل از هر بار خرید این بخش را بررسی بکنید.

تشکر